1. Nowe samochody
 2. Zalety

Land Cruiser Invincible

5-drzwiowy SUV

Jeszcze większa kontrola w terenie.
Land Cruiser - Invincible - 5-drzwiowy SUV
Cena od
349 000 zł
 • Chromowane wykończenie górnego przedniego grilla
 • Przyciemniane szyby tylne
 • System bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk)
 • System 4 kamer monitorujących obraz wokół pojazdu w 6 różnych perspektywach (Multi-Terrain Monitor)
250 g/km
9.6 litry/a
4X4
2,8 D-4D 204KM Diesel
3 756 zł NETTO/MC

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Land Cruiser. 
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Siła i charakter widoczne pod każdym kątem

  Od maski, której kształt pozwala zobaczyć jeszcze więcej drogi przed samochodem, do wyżej osadzonych lamp oraz grilla, którego wloty odprowadzające ciepło umożliwiają pokonywanie wysokiej wody, każdy element Toyoty Land Cruiser został zaprojektowany, aby spełniać konkretne zadanie. Projektując to niezwykłe auto, nie zapomniano także o stylu, czego dowodem są 19’’ koła aluminiowe podkreślające dynamiczny profil auta.

 • Jeszcze więcej możliwości

  Silnik o pojemności 2.8 litra jest dostępny w wersji z manualna i automatyczną skrzynią, które sprawiają, że każdy wybór jest dobry. Niezwykła moc w połączeniu z bezawaryjnością, doskonałymi możliwościami terenowymi oraz komfortową jazdą na równej nawierzchni, to zestaw cech, dzięki którym możesz czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach.

 • Ochrona na drodze i poza nią

  Toyota Land Cruiser została wyposażona w zestaw systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, które pozwalają uniknąć lub zminimalizować skutki wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. W ich skład wchodzą: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z funkcją wykrywania pieszych, aktywny tempomat adaptacyjny (ACC), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), automatyczne światła drogowe (AHB) oraz układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA).

Pełen ekran Zamknij