TO MÓGŁBYŚ BYĆ TY

Zobacz, jak Toyota dokonuje niemożliwego. I pamiętaj: to mógłbyś być Ty.

JESTEŚ NASTĘPNY

ZACZNIJ OD NIEMOŻLIWEGO

To nie jest zwykły film. To zaproszenie do tego, byś wstał z kanapy i zrobił coś zadziwiającego. Toyota ma wizję świata, w którym każdy ma swobodę ruchu i moc, by zmieniać swoje otoczenie. Wystarczy zrobić pierwszy krok.

PRZYSZŁOŚĆ PRODUKTÓW ZAPEWNIAJĄCYCH MOBILNOŚĆ

Toyota tworzy nową generację ruchu

Nie tylko wierzymy w świat, w którym wszystko jest możliwe, ale też go budujemy. Chciałbyś uczestniczyć w zajęciach na uczelni, ale leżysz w szpitalu? Myślisz o uruchomieniu mobilnego centrum treningu dla deskorolkarek? Nasze rozwiązania w zakresie mobilności pomogą przezwyciężyć każdą przeszkodę. Zacznij od niemożliwego: Start Your Impossible. Bo w każdym z nas drzemie wielki potencjał, a misją Toyoty jest pomóc go uwolnić.

Dowiedz się więcej

Olimpiady Specjalne Olimpiady Specjalne Każdy ma prawo do bycia akceptowanym Inspirujące historie sportowców Inspirujące historie sportowców Przekraczanie własnych możliwości Toyota Mobilność Mobilność Prototypy pojazdów i robotów First Date First Date Robot T-TR1 do nawiązywania więzi między ludźmi Start Your Impossible Start Your Impossible Rozwiązania w zakresie innowacyjnej mobilności Warto podejmować wyzwania Warto podejmować wyzwania Przekonaj się, że wszystko jest możliwe Para Tech Para Tech Olimpijczycy i Paraolimpijczycy Akumulatorowe pojazdy elektryczne BEV Akumulatorowe pojazdy elektryczne BEV Toyota zwiększa swobodę ruchu Toyota e-Palette Toyota e-Palette Więcej o autonomicznym pojeździe do transportu JPN Taxi JPN Taxi Zobacz nową flotę taksówek od Toyoty Toyota LQ Toyota LQ Poznaj nowy, koncepcyjny pojazd Toyoty T-HR3 – humanoidalny robot Toyoty T-HR3 – humanoidalny robot Toyoty Zobacz najnowszy prototyp