Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratę

Serwis Mechaniczny

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7.30-22.00
sobota: 08.00-15.30


Adres: Al. Grunwaldzka 260, 80-314 Gdańsk


Telefon: 58 340 22 22
Fax: 58 340 22 00

e-mail: serwis@carter.pl



Udzielamy rocznej gwarancji na usługi serwisowe i części zamienne


Bezpłatne mycie samochodu po przeglądach i naprawach*

 

*nie dotyczy samochodów obsługiwanych w systemie CorpoCars oraz usług typu sezonowa wymiana opon



Autoryzowany serwis mechaniczny samochodów marki Toyota istnieje w  naszej firmie od ponad 25 lat. Przez ten okres zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie zarówno w relacjach z klientami jak również w dziedzinie napraw samochodów.

 

Stałe uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Akademię Toyoty pozwala na podnoszenie poziomu kwalifikacji naszego personelu oraz na zachowanie najwyższych standardów obsługi.

Wiedza i umiejętności naszych pracowników znajdują odzwierciedlenie w wysokich naszego serwisu przez klientów

 

 Posiadamy DOSKONALE WYPOSAŻONE zaplecze techniczne w tym między innymi

                  * 10 podnośników na stanowiskach obsługowo - naprawczych

                  * komputerowy zestaw do pomiaru geometrii kół

                  * komputerową linię diagnostyki podwozia

                  * komputery diagnostyczne Toyoty

                  * narzędzia specjalistyczne zalecane przez Toyotę

                  * zestaw urządzeń do obsługi ogumienia

 

Do dyspozycji klientów posiadamy przyjazną poczekalnię oraz dostępne jest bezpłatne WiFi.


Umów się:


Kierownik Serwisu
Tomasz Wyszomirski

tel. 58 340 22 22
tomasz.wyszomirski@carter.pl


Kierownik Zmiany
Grzegorz Wiśniewski

tel. 58 340 22 22
grzegorz.wisniewski@carter.pl


Kierownik Zmiany
Dariusz Bogacz

tel. 58 340 22 22
dariusz.bogacz@carter.pl


Doradca Serwisowy
Piotr Morawski

tel. 58 340 22 22
piotr.morawski@carter.pl


Doradca Serwisowy
Mateusz Węckowicz

tel. 58 340 22 22
mateusz.weckowicz@carter.pl


Doradca Serwisowy
Sławomir Kaczyński

tel. 58 340 22 22
slawomir.kaczynski@carter.pl


Doradca Serwisowy
Marcin Stawicki

tel. 58 340 22 22
marcin.stawicki@carter.pl


Doradca Serwisowy
Damian Michalski

tel. 58 340 22 22
damian.michalski@carter.pl


Recepcjonistka Serwisu
Magdalena Stawirej

tel. 58 340 22 22
magdalena.stawirej@carter.pl


Recepcjonistka Serwisu
Małgorzata Góralska

tel. 58 340 22 22
malgorzata.goralska@carter.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.